1 / 12
BMW X5
4.000 €
14.03.2022 09:59

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

218 kw / 296 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo inzvondredna sostojba.
Poseduva :
ABS ESP
BORD KOMPJUTER
KILIMATRONIK DVOZONSKI
CD SARZER
TIPTRONIC
TEMPOMAT
PODESIV VOLAN SO KOMANDI
KOZEN SALON
PARKING SENZORI
SENZOR ZA DOZD
SENZOR ZA SVETLA
KSENON FAROVI
MAGLENGI
ELEKTRICNO PODESUVANJE NA SEDISTA SO MEMORIJA
SENZOR ZA ZATEMNUVANJE NA RETROVIZORI PRI GOLEMA SVETLINA NAVECER
TONIRANI STAKLA
SKLOPIVI RETROVIZORI SO GREACI
VEBASTO
MOTOR MENUVAC BESPREKORNI
BANDAZI 19 ORIGINAL BMW

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gogi
Потврден огласувач
072305300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам