1 / 3
Shporet na parno Alfa
200 €
30.06.2022 23:13

Струга / Струга

Se prodava Alfa shporet na parno, slikive se od galerija bidejki e odmontiran
Tel 070526133

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Samsung
Потврден огласувач
070969400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам