1 / 3
Peugeot 206 2.0hdi DELOVI
1 €
15.06.2022 00:00

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продаваат делови за Peugeot 206 2.0hdi (хаварисана)
На располагање:
- коплет мотор здрав
- нова ламела и потисна со поминати само 200км
- комплет менувач во одлична состојба
- резервоар за гориво
- ауспух
- комплетен заден трап репариран со поминати 200км (паралелно со ламелата)
- 4 алуминиумски бандажи (прави, не се криви)
- 5та врата, за ѓепек
- десен ретровизор
- лев штоп
- заден браник
- 4 амортизери
- предни и задни седишта
- волан со здрав airbag
Тел. за контакт: Петар
078378283
078 378 283
078 378 283

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Кристијан
Потврден огласувач
071207833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам