1 / 1
Alfa Renault Citroen Seat Moze Zamena
700 €
Цената е фиксна
05.07.2022 07:17

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Alfa Romeo
Reno Scenik
Citroen Berlingo
Seat Ibiza
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ace
Потврден огласувач
078208704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам