1 / 1
Se prodava za delovi
По Договор
21.06.2022 14:24

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy S7

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava za delovi. perfektno zacuvan so izgorena maticna ploca.
Kontakt. 075 834 737

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070304688/078284010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам