1 / 12
BMW 530D
7.000 €
Цената е фиксна
13.07.2022 21:02

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Extra sostojba
Motor i menjac perfektni
Mnogu socuvana
Mozna zamena za dzip
So plus uste 4 bandasi 16ki so zimni gumi Sava Esqimo cenata e plus 500€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078349459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам