1 / 12
BMW 530D
6.300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2022 21:01

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Extra socuvano
Motor i menjac perfektni
4 zimni gumi sava esqimo
Cena 6300€ Itnoo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078349459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам