1 / 8
Fiat punto Delovi
1 €
07.06.2022 08:04

Македонска Каменица / Делчево

Fiat punto grande na delovi
1.2 benzin 8 ventili 2007god
1.3 multijet 2007 god
1.9d 2002god

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077577107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам