1 / 6
Se prodava suvo odelo za nurkanje Poseidon
350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.07.2022 09:11

Охрид / Охрид

Se prodava suvo odelo za nurkanje marka Poseidon Unisuit.
Za poveke informacii 075240180.

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075241080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам