1 / 8
VW CADDY 2.0 SDI - TOVARNO
1 €
22.07.2022 13:33

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicna sostojba, poveke info na telefon!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zvonko
Потврден огласувач
078202022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам