1 / 4
Se IZDAVA
3 €
26.06.2022 15:54

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

6

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Marsal Tito br57

Samo na firma,ima kapacitet za smesruvanje na 10 luge---SAMO ZA FIRMI

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам