1 / 4
NOKIA 105
900 МКД
1.000 МКД
28.01.2022 13:29

Демир Хисар

Марка:

Nokia

Модел:

105

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Prodavam socuvana nokia 105 kupena pred 4 meseci so garancija do 24.07.2022. Kupena e 1300 denari od Tehnomarket,ja prodavam za 1000 denari. Telefonot e so 2 sim karticki i nema kamera.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
078323035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам