1 / 1
Маџун
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2021 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

▪️Домашен маџун🍇
▪️20 години производство
▪️100% природно
▪️100% здравје

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
076499226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам