1 / 10
Slajferica PARKSIDE
3.000 МКД
15.05.2022 10:33

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 200 wati, broj na oscilacii 28000 vo min. raboti na princip so oscilacii, nameneta za brusenje so cetvoro agolna i tro agolna brusna ploca, so sad za sobiranje na strugotini.
Vo kufer so dodatoci.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам