1 / 10
Se izdava dujkan struga
1 €
29.11.2021 12:58

Струга / Струга

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Se izdava dujkan nasproti grifon povejke inff na +38975332231

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
071291030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам