1 / 2
Se prodava
84.000 €
25.11.2022 17:27

Битола / Битола

Број на соби:

9

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

11111

Година на реновирање:

111111

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Sterjovski gorgi dzodza br8

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na
tel 078599899

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomce
Потврден огласувач
078599899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам