Се издава деловен простор
10 €
Цената не е фиксна
17.11.2021 16:25

Струга / Струга

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Се издава деловен простор во центарот на Струга позади кладилница Sportlife(поранешен ресторан Колце) на 100 метри од езерото.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

xxxx
Потврден огласувач
075332231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам