1 / 9
Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks
1 €
25.01.2022 12:22

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirana
Solidni gumi
Odlichno zachuvana
2.0 CDTI 160ks
Tel za info 071254930

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078387395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам