1 / 1
BMW R25 DELOVI
1 €
22.01.2022 22:38

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

R25

BMW R25 NA DELOVI go imam cel motor bez dokumenti. Imat i novi delovi koi gi sobirav za restavracija, no poradi iseluvanje procesot stagnirase. KONTAKT ISKLUCIVO PREKU MAIL BIDEJKI SUM NADVOR OD DRZAVATA
naum.o@yahoo.com

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Naum
Потврден огласувач
075000001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам