1 / 1
NOVI MODELI AGREGATI AGROPOWER PROMO CENI
22.550 МКД
Цената е фиксна
02.02.2022 12:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🚨NOVI MODELI AGREGATI AGROPOWER PROMO CENI
⚡️Agropower 3,5 kVA (1 утикач) 22.550 DENARI
⚡️Agropower 3,5 kVA (2 утикачи) 23.350 DENARI
⚠️ GARANCIJA 12 MESECI 🚛 GRATIS DOSTAVA DO DOMA
☎️TELEFON & VIBER & Whats App 071294000

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам