1 / 2
Apple MacBook Pro 13" 2019 со TouchBar
850 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 09:36

Битола / Битола

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Модел: Apple MacBook Pro 13" 2019
Processor: Quad-Core Intel Core i5 1.4GHz
RAM: 16GB
SSD: 256GB
Портови: 2x Thunderbolt 3
Боја: Space gray (темно сив)
TouchBar: да

Лаптоп е модел од доцна 2019 година и купен во Октомври 2019, користен за работа, 90% од времето е користен на док со екстерен монитор и тастатура. Непушач и немам јадено ајвар над него.

Скоро и да нема знаци од употреба (само јаболчето има мали ститни гребнатинки од ставање во ранец).

Батеријата во супер состојба, комотно издржува работа цел ден на неа.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Антонио
Потврден огласувач
+389 72 225 215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам