1 / 3
Opel Astra Prodava Menuvam
3.000 €
Цената не е фиксна
02.12.2021 13:00

Берово / Берово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra 2006 Registrirana do juli smenet cel set zamaec, napraven kompleten servis. Kompletno e ispravna so malku osteten lak na pokriv, Kolata e pali - vozi bez nikakvi dodatni trosoci.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vanco
Потврден огласувач
078392269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам