1 / 3
mobilen termalen printer POS
2.800 МКД
17.05.2022 11:55

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Novi termalni printeri 58mm povrzuvanje preku usb ili bluetooth. So bateria na polnenje. Raboti so mobilni telefoni ili kompjuteri.

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам