1 / 1
Macbook pro 13 inch kako nov baterija cel den moze zamena
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2022 10:59

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

prodavam macbook pro 13 inci kako nov baterija drzi cel den moze zamena za telefon ili laptop

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

daniel
Потврден огласувач
071494442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам