1 / 5
Santini original - L / Made in EU
1.000 МКД
26.12.2021 15:38

Кочани / Кочани

✅ Prodavam bike shorts Santini original ❗
✅ Maksimalno socuvani, kako novi❗
✅ Made in Italy❗
✅ Golemina L❗
✅ Poveke info: tel / vib / inbox ✉
✅ Cena 1000 den. 🤝

Kontakt:
tel / vib 075 976 398
mail: dobrin.c9@gmail.com
Moze da me barate vo sekoe vreme
Samo seriozni ve molam!
Moze i po kargo da se prati
Pooz

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Dobre
Потврден огласувач
075976398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам