1 / 3
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ
3.939.382 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2022 13:48

Тетово / Тетово

Квадратура:

38 m²

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површина од 38 m² на адреса ул. Илинденска ГТЦ.
Сите објекти во понудата се во сопственост на Банката. Банката нуди можност за кредитирање на заинтересираните купувачи согласно постоечките кредитни услови на банката, ДДВ, данок на промет на недвижности како и сите други трошоци околу преносот на сопственоста паѓаат на товар на купувачот.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

ТТК БАНКА АД Скопје
Народен Фронт 19А
Потврден огласувач
3247000 lok. 470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам