1 / 12
NIVI VO GORNO NEREZI VELE GLAVA RAMNISTA 22940 M2
28 €
22.12.2022 09:30

Карпош / Скопје

Квадратура:

22940 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

NIVITE SE VELE GLAVA RAMNISTE GORNO NEREZI IMA OD 1037 3214 5671 3877 2O48 3084 3109 M2 VKUPNO 22940 PO 30 EVRA M2 ZA SITE PO DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075613516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам