1 / 5
Suv drven gradezen materijal
1.200 €
18.11.2021 13:27

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Se prodava suva gragja za kuca i ploca
Gragjata e susena tri godini i se dobri dimenzii
40 parcinja 14cm X 8cm X 4m
22parcinja 25cm X 8cm X 6m
070736543 telefonski broj

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070736543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам