1 / 1
Se prodava stan vo Bogdanci 70m2
19.000 €
18.11.2021 13:39

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava stan od 70m2 vo Bogdanci do bolnica , moze i na rati ili zamena

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Blazo
Потврден огласувач
071658715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам