1 / 1
Prodavam plac vo Dobrovnica
2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2021 08:01

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vednas do asfalt , ima struja voda pogodno za sekoja namena
Tel . 078 299 025

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078305700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам