1 / 1
Delovi
1 €
18.11.2021 17:15

Виница / Виница

Марка:

Daewoo

Модел:

Lanos

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

67 kw / 91 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Delovi za Lanos
Menjac
Servo letva
Alternator
Hauba
Vrati komplet
Zadni shtopovi
Predni sedishta
I dr

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
076605092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам