1 / 4
Lange Ertlrenz 30-30,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli
100 €
30.11.2021 22:41

Велес / Велес

SKI CIZMI LANGE ERTLRENZ
-BROJ 30-30,5 346mm

TEL/VIBER 071307111
070681904

🇨🇭UVOZ OD SHVAJCARIJA
🚚 PRAKJAME PO KARGO

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

NN Sport
Потврден огласувач
70681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам