1 / 4
Bracen krevet (kvlatiteno masivno drvo)
6.000 МКД
26.09.2022 14:45

Аеродром / Скопје

Kvaliteten bracen krevet 200×200 cm , rasklopen, od masivno drvo so krevanje na lezajot i korisna povrsina pod nego za tavanje stvari.
Pred nekoj mesec celosno nov i tapaciran lezaj.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Ивица
Потврден огласувач
070369250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам