1 / 1
Online часови за пијано, теорија на музика и солфеж
500 МКД
08.05.2022 19:49

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Приватни часови за пијано, теорија на музика и солфеж.

Часовите траат 60 мин. Термини по договор.

Часовите ги одржува искусен професор (дипломиран музичар, теоретичар и педагог при факултетот за музичка уметност - Скопје)

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од: Претпријатие

Моја Музика
Потврден огласувач
071708717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам