1 / 4
SE PRODAVA LOZJE ILI PLAC
4 €
14.05.2022 10:02

Неготино / Неготино

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava lozje ili plac na krivinata od manastirot uste 300 m speema Dubrovo vednas do otpadot. 3.5 dekari

Odgovara za sekakva namena

Cena 4 eur m2

Barajte na:


070 322 111 070 322 111 070 322 111

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

BLAZE
Igman 25
Потврден огласувач
075899910 078474620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам