1 / 4
Sajla za komplug matiz ( 2000–2005 )
1.200 €
29.05.2022 02:53

Гостивар / Гостивар

Se prodavat 2 sajli za komplug za Chevrolet Matiz Daewoo Matiz Spark 2000-2005 god
NOVI NE KORISTENI
1 sajlla 700
2 sajli 1200

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

........
Потврден огласувач
38971774477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам