1 / 4
Maski kaput palto
1.200 МКД
23.11.2022 19:04

Автокоманда / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Црна

Maski kaput ,socuvan malku nosen.
Velicina M-L, za visocina 180cm. Crna boja

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам