1 / 11
Iberlauf , pcv VW POLO FSI, SEAT, SKODA
1.650 МКД
29.05.2022 02:53

Гостивар / Гостивар

Nov iberlauf pasira na Vw POLO, SEAT, SKODA
For engine codes:

1.4 [86HP-63KW] CLPA
1.6 [82HP-60KW] CNKA
1.6 [86HP-63KW] CFNB
1.6 [105HP-77KW] BTS, CFNA, CLSA, CLRA

Seat
Cordoba 6L2 [2006-2009] 1.6 - BTS
Ibiza 6L [2002-2008] 1.6 - BTS
Ibiza 6J [2008-onward] 1.6 - BTS, CNKA
Toledo KG3 [2012-onward] 1.6 - CFNA

Skoda
Fabia 542/545 [2006-2014] 1.6 - BTS, CFNA
Rapid [2012-onward] 1.6 - CFNA
Roomster [2006-2015] 1.6 - BTS, CFNA

VW
Polo 9N [2006-2009] 1.6 - BTS
Polo 6R [2009-2014] 1.4 - CLPA / 1.6 - CLSA, CNKA
Jetta MK6 [2010-] 1.6 - CLRA

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

........
Потврден огласувач
38971774477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам