1 / 1
Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans
12 €
01.07.2022 08:50

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1150 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so avtopatot,nivata iznesuva 1150м2,so site dokumenti, 12evra m2 Industriska Zona BLOKOTEHNA. ima mesto za dogovor okolu cenata

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
070694679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам