1 / 4
Power bank / Eksterna baterija - 5000 Amperi
550 МКД
08.06.2023 19:21

Кочани / Кочани

✅ Eksterna baterija / Power bank 5000 Amperi
✅ Moze da polni:
▪︎ 1 x Micro USB | 1 x USB | 1 x Lightning
✅ Cisto nova, 100% ispravna, kupena nova od setek
✅ Samo ednas e koristena na patuvanje i tolku
✅ Funkcionira tip top
✅ Cena 550 den. 🤝

Kontakt:
tel / vib 075 976 398
mail: dobrin.c9@gmail.com
Moze da me barate vo sekoe vreme
Moze i po kargo da se isprati
Samo seriozni ve molam!
poozz

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Се продава од:

Dobre
Потврден огласувач
075976398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам