Електроинсталатери
1 €
Цената не е фиксна
03.12.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Електроника, Електротехника

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Се барат 4 електроинсталатери на неопределено работно време за работа во земјава и Германија.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

ETT Inzenering
Потврден огласувач
070876970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам