Инсталатори и монтажери на лифтови
1 €
19.11.2021 09:41

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Машинство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Се вработуваат 2 инсталатери на лифтови на неопределено време за работа во земјава и Германија

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

ETT Inzenering
Потврден огласувач
070876970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам