1 / 4
ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA,POLNENJE FREON
По Договор
25.09.2022 12:08

Скопје Центар / Скопје

Полнење со сите видови на фреон:
R32, R410a, R22, R407..

Лош мирис и недоволно греење и ладење ? Закажете си редовен сервис и хемиско чистење на вашиот клима уред.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Accent Air Solution
Потврден огласувач
070400349
Испрати Е-маил до огласувачот

SERVIS NA KLIMI/HEMISKO CISTENJE/DOPOLNUVANJE SO FREON

1 МКД

Klimi

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам