1 / 5
15.6 inch ekran od laptop
1.300 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 22:19

Куманово / Куманово

Se prodava ispraven i zdrav ekran od laptop
Ekranot e izvaden od toshiba laptop konektorot e 40 pinski
Slikata kaj so raboti e test na ekranot

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070316718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам