1 / 3
DAEWOO NEXIA 1,5
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.11.2021 13:49

Берово / Берово

Марка:

Daewoo

Модел:

Nexia

Година:

1987

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато


Prodavam-menuvam(, buba volcwagen i masini za obrabotka na drvo i dajte ponuda))

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070220597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам