1 / 8
AUDI A4 B8 2008 2.0TDI
По Договор
26.06.2022 11:51

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo odlicna sostojba 2.0 TDI 143HP godina na proizvodstvo 2008 registrirano do 17.05.2023 momentalno ima 278xxxkm na 266xxx km e promeneto set zamaec korpa lamela predni plocki i diskovi na 278.000 e promeneto ulje filtri i zadni plocki,zadni stopovi led zatemneti stakla vpisani vo sobrakajna od oprema ima
Sedista koza/alcantara
Tempomat
Klimatronik
Greaci na sedista
Bluetooth
El Podesuvanje na sedista
Parking senzori
I dr
Za info 077 654 789

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

antonio
Потврден огласувач
077654789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам