1 / 1
Agregat maxpuls 2.7kw
16.950 МКД
20.04.2022 18:44

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Редовна цена:17.950 ден
🔥🔥🔥цена на попуст:16950

Моќност: 2.7kW
Работна излезна моќ: 2.5kW
Резервоар: 15L
Излез: AC/DC
Гориво Бензин

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls grealka kvarcna na struja

1990 МКД

Kalorifer grealka kvarcna elektricna novi !!

1650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам