1 / 2
audio sistem
900 МКД
Цената е фиксна
22.11.2021 13:14

Радовиш / Радовиш

Испраќам по карго    

audio sistem prodavam komplrt cena 900 denari model panasonik cd radio kaseti za poveke informacii zaenteresirani luge na telefon 070 742 253 ili 075 315 813

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075373228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам