гаража
2.500 МКД
01.11.2022 15:15

Карпош / Скопје

Квадратура:

18 m²

Се издава гаража во Карпош 1, позади Симпо.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Maрjaн
Потврден огласувач
078905345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам