1 / 1
Strafovi Ford Fiesta
1.000 МКД
Цената е фиксна
24.07.2022 13:09

Брвеница / Тетово

Марка:

Ford

Должина:

Останато

Prodavam 16 germanski strafovi za celicni bandazi koi odgovaraat za ford fiesta.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

ljubisa
Потврден огласувач
070312372
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам